امکانات فنی هتل برج دهکده

خشکشویی

شستشوی لباس، ملحفه، حوله و پتو دارای اصولی می‌باشد، به عنوان مثال حوله‌ها به دلیل گرما، اکسیژن و رطوبتی که بین الیافشان باقی می­ماند و از طرفی موادی که از پوسته­ های بدن در آن نفوذ می­کند محیط بسیار خوبی برای رشد باکتری­ها هستند. متخصصین بیولوژی و پاتولوژی عقیده دارند که وقتی حوله را 3 بار استفاده کردید باید آن را بشویید در غیر اینصورت ممکن است با وجود کیفیت و دوام بالا به خاطر شیوه نادرست شستشو، خشک کردن و نگهداری اشتباه دچار مشکلات پوستی شویم.

خشکشویی مرکزی مستقر در طبقه منفی یک هتل­ برج دهکده به طور جداگانه اقدام به شستشوی البسه، ملحفه، حوله، پتو و … برای هر یک از خانواده­ های ساکن در برج می­نماید تا علاوه بر مراقبت اصولی از البسه به حفظ سلامتی ساکنین نیز کمک شایانی نموده باشد.

شوتینگ زباله

ساختمان های مسکونی بلندمرتبه و هتل­ ها نیازمند راهکارهایی جهت دفع روزانه زباله­ ها به شیوه اقتصادی هستند.

ایجاد امکانات برای جمع آوری زباله در هر واحد مسکونی به­ جای انتقال آن توسط ساکنین بسیار کارآمد خواهد بود. زیرا ایجاد این سیستم علاوه بر تأمین آسایش ساکنین از بار ترافیکی آسانسور، در ساعاتی که باید زباله­ ها به خارج از ساختمان منتقل شوند می­کاهد. بعلاوه احتمال کثیف شدن مشاعات به دلیل ریزش شیرابه زباله­ ها در هنگام انتقال به بیرون ساختمان از بین خواهد رفت.

مهم ترین مزایای استفاده از سیستم شوتینگ زباله در هتل­ برج دهکده عبارتند از:

 • حذف معضل شیرابه در مشاعات
 • حذف حشرات از فضای منزل یا مشاعات
 • جمع­ آوری و دفع آسان زباله ­ها
 • کاهش هزینه­ های جاری ساختمان

قابل ذکر است محل خروجی شوتینگ زباله در ضلع شمالی هتل برج دهکده واقع شده­ است و عملیات انتقال زباله­ ها در دیدرس ساکنین نمی­باشد.

پارکینگ مجهز به تجهیزات هیبریدی

با توجه به این که خودرو­های جدید مجهز به سیستم هیبرید هستند، هتل­ برج دهکده در محل پارکینگ خودروها تجهیزات مرتبط با این سیستم را به کارگرفته تا ساکنین در صورت تمایل در استفاده از آن مشکلی نداشته و به راحتی خودرو خود را شارژ نمایند.

گواهینامه Edge اروپا

بیش از نیمی از جمعیت جهان در نواحی شهری زندگی میکنند که بیش از 80 درصد این جمعیت در کشورهای در حال توسعه هستند. در نتیجه این رشد جمعیت و توسعه اقتصادی، فعالیت های ساختمانی بیش از هر زمان دیگری شدت یافته اند. بخش ساختمان در کشور بیش از یک سوم انرژی مصرفی کشور را به خود اختصاص می­دهد که ارزش جهانی آن سالانه بالغ بر 6 میلیارد دلار می­باشد. با توجه به مشکلات کمبود آب در سال های اخیر و تشدید آن در سال های آتی یکی از راهکارهای عملیاتی تعریف دستورالعمل­ها، طراحی و اجرای ساختمان های سبز(ساخت و ساز پایدار) می­باشد. در همین راستا جوامع مختلف در سراسر دنیا گواهینامه های ساختمان سبز را به عنوان راهی برای شناخت و تشویق ساخت و ساز سبز پذیرفته اند، و با تعیین استانداردهایی برای بهره وری انرژی کلی ساختمان، حفاظت از منابع آبی، مدیریت پسماند و مواد و مصالح مصرفی، کیفیت هوای داخلی و… در راه ساخت فضاهایی سالم تر قدم برداشتند.

گواهینامه هایی بین المللی نظیر DGNB، CASBEE، BREEAM، GREEN STAR، EDGE، LEED و… در بخش ساختمان به ما کمک می کنند تا ساختمانی سبز با کارایی بالا بسازیم.

از آنجا که طراحان و سازندگان هتل برج دهکده عزمی راسخ در جهت ساخت و ساز پایدار و اجرای ساختمان سبز دارند اقدام به اخذ گواهینامه Edge نموده اند.

Edge مخفف Excellence in Design for Greater Efficiencies به معنای تعالی در طراحی برای کارایی بیشتر است. این گواهینامه توسط سرمایه گذاری و تامین مالی بین المللی (IFC) که یکی از نهادهای زیر مجموعه بانک جهانی است با هدف کاهش فقر، گسترش رفاه عمومی و کنترل مصرف آب و انرژی در حال توسعه صادر می­گردد.

مبنای صدور گواهینامه Edge کاهش 20 درصد مصرف انرژی، آب، انرژی نهفته در مصالح ساختمان می­باشد.

گاوصندوق دیجیتال

در هتل­ برج دهکده علاوه بر حفاظت فیزیکی شبانه­ روزی از تمام مشاعات، ورودی و خروجی­ های هتل­ برج در هر واحد مسکونی یک عدد گاوصندوق دیجیتال نیز تعبیه گردیده است تا ساکنین برای حفاظت از اسناد و اشیاء قیمتی خود در زمان سفر دچار نگرانی نشوند.

این گاوصندوق طوری در فضای خانه طراحی و تعبیه شده است که تنها مالک خانه و یا افراد امین ایشان به آنجا دسترسی دارند و در معرض دید مهمانان پرسنل خدماتی هتل­ برج نمی­باشد.

مدیریت منابع آب خاکستری

استفاده مجدد از آب خاکستری در هتل­ برج دهکده گامی مهم جهت صرفه­ جویی در مصرف آب می­باشد چرا که بدون استفاده از آب آشامیدنی، برای مصارفی همچون شست وشوی خودرو، آبیاری فضای سبز و فلاش تانک توالت از این آب استفاده می­گردد.

سامانه هوشمند کنترل و مدیریت دود

در اکثر ساختمانها، سیستم های اعلام و اطفاء حریق وجود دارد، لذا ممکن است این سوال پیش بیاید که با وجود این سیستم ها چه نیازی به سیستم کنترل و تخلیه دود است؟

لازم به ذکر است که تعداد افرادی که از مسمومیت ناشی از دود کشته شده اند بسیار بیشتر از افرادی است در اثر سوختگی جان خود را از دست داده اند. هدف از سیستم مدیریت و تخلیه دود تامین ایمنی افراد است. این سیستم در مواقع لزوم می تواند دود و هوای ناسالم ناشی از آتش سوزی را از کلیه مشاعات تخلیه نموده و هوای سالم موردنیاز برای افراد را فراهم نماید.

در مجموعه هتل برج دهکده علاوه بر سیستم اعلام و اطفاء حریق برای رفاه حال ساکنین و تنفس هوای سالم تر از سامانه هوشمند کنترل و مدیریت دود بهره گرفته شده است.

طراحی سازه با ایمنی فوق العاده

زلزله همواره یکی از ویرانگرترین بلاهای طبیعی میباشد و از دیرباز دغدغه اصلی طراحان، سازندگان و خریداران بوده است. از این رو تدارک تمهیداتی جهت مدیریت این بلای طبیعی جزء ملزومات اساسی یک برج مسکونی است.

امروزه وقتی که در معرض نیروهای ناگهانی ناشی از امواج لرزه ای قرار می گیریم، ممکن است حتی ساختمان ها و پل های مدرن نیز به طور کامل سقوط کرده و از بین بروند و در این میان ساکنین یا اطرافیان خود را به خطر بیاندازند.

هتل برج دهکده با به کارگیری دانش افراد متخصص و استفاده از تجربیات مشاورین زبده دنیا اقدام به طراحی سازه ای با ایمنی بسیار بالا نموده است تا در نهایت ساکنین در برابر زلزله های احتمالی با خیالی آسوده زندگی کنند. لازم به ذکر است سازه هایی با ایمنی بسیار بالا به ساختمان هایی اطلاق میگردد که در مواقع وقوع زلزله یا سایر بلایای طبیعی نسبت به سایر ساختمان ها دارای ایمنی بیشتری می باشند. سازه های فوق ایمنی با ضریب اطمینان 1/4 طراحی و ساخته میشوند، در حالی که ساختمان های مسکونی معمولی با ضریب اطمینان 1 طراحی و اجرا میگردد.

مقاوم سازی در برابرآتش

طراحان و سازندگان هتل­ برج دهکده با استفاده از پوشش مقاوم در برابر حریق، سازه­ برج را براساس استانداردهای روز اروپا تا 3 ساعت در برابر حرارت مقاوم کرده تا از فرو­ریزی ساختمان در هنگام حریق جلوگیری شود.

هدف از مقاوم سازی در برابر آتش حفظ جان ساکنین، حفاظت اموال، حفاظت از سازه و جلوگیری از فروریزی ساختمان می­باشد.

IPTV در تمام واحد­ها

به جای دریافت برنامه­ های تلویزیونی از طریق امواج که از آنتن روی پشت­بام، دیش ماهواره یا کابل فیبر­نوری به منزل وارد می­شود، می­توان برنامه ها را از طریق یک ارتباط اینترنتی هم زمان بارگزاری کرد و دید.

خدمات قابل ارائه در هتل­ برج دهکده از طریق این تکنولوژی عبارتند از:

 • جا­به­ جایی زمان Time Shift
 • ضبط شخصی برنامه PVR
 • پخش شبکه­ های تلویزیونی به صورت زنده
 • خرید تلویزیونی TV Shopping
 • پرداخت لحظه­ ای IPPV
 • نظارت والدین Control Parental
 • خدمات پزشکی Health TV
 • خرید بلیط TV Ticketing
 • خدمات کتابخانه­ ایی TV Library
 • دنیای تصویر و صدا VOD & AOD
 • اطلاع رسانی Walled Garden
 • پنجره کودک Channel Thematic
 • بازی Game TV
 • تصویر در تصویر PIP
 • پنجره آموزشی TV Learning
 • خدمات بانکی TV Banking
 • خدمات مطبوعاتی TV Newspaper
 • خدمات آگهی نیازمندی TV Yellow Page

حفاظت فیزیکی شبانه روزی

تامین امنیت خانواده­ یکی از دغدغه­ های بسیار مهم تمام افراد جامعه می­ باشد. سرپرست خانواده در طول روز با وجود مشغله­ های فراوان در محل کار خود، به اطمینان خاطر از امنیت خانواده در منزل نیاز دارد تا بتواند با آرامش به فعالیت روزمره خود پرداخته و در پایان روز به آغوش گرم خانواده بازگردد. همچنین در مواقعی که هیچ یک از افراد خانواده در منزل حضور ندارند (مانند مسافرت) احتمال دستبرد به اموال خانواده وجود دارد. در هتل­ برج دهکده امنیت خانواده از تمامی لحاظ توسط نیروهای حراست و دوربین ­های مداربسته به صورت شبانه ­روزی تامین می ­گردد.

آسانسور با عملکرد Green motion

بحران انرژی و افزایش روزافزون قیمت حامل های انرژی در سالھای اخیر، صنعت را در حرکت به سوی کاھش مصرف انرژی و افزایش بازدهی محصولات مصرف کننده انرژی تشویق می کند، در این میان محصولات ساختمانی و از جمله آسانسور به عنوان یکی از پرمصرفترین آنھا از این قاعده مستثنی نیست. به ھمین دلیل و از آن جا که در ھر لحظه تعداد بسیار زیادی آسانسور در جهان مورد استفاده قرار میگیرد، ھر گونه فناوری که در جهت جلوگیری از اتلاف انرژی در آسانسورھا به کار گرفته شود دستاوردی بسیار با ارزش و گرانقیمت محسوب میشود.

Green Motion Lift Technology یا فناوری حرکت سبز آسانسور حرکتی نوین در صنعت آسانسور است که با حداقل مصرف انرژی عضو گروه مصرفی انرژی +A  می­باشد. این آسانسور در هنگام قطع برق شبکه سراسری، قادر است بدون نیاز به برق شهر، ساعتھا کار کند بدون این که قطع برق شبکه مانعی در حرکت آن ایجاد کند. در ساعات اوج مصرف برق این آسانسور قادر است بدون نیاز به برق شبکه با استفاده از انرژی ذخیره شده در باطری به کار خود ادامه داده و پس از ساعات اوج مصرف مجددا به شبکه برق شهری متصل شود.

از آنجا که توجه به محیط زیست یکی از اصول انکار ناپذیر بنای یک ساختمان سبز می باشد در طراحی آسانسورهای هتل برج دهکده از تکنولوژی Green Motion  استفاده شده است.

سیستم تهویه مطبوع و دمش هوای تازه

تهویه مطبوع به سیستمی گفته می‌شود که بتواند سه فاکتور رطوبت، دما و سرعت جریان هوا را کنترل کند. وظیفه سیستم تهویه مطبوع تامین هوای سالمی است که موجب رفاه حال ساکنین شود. مسلما برای ایجاد چنین شرایطی به تاسیسات خاصی نیاز است که معمولا آنها را با نام دستگاه‌ های تهویه مطبوع می‌شناسیم.  ازاین رو مجموعه ی ما این امکان را فراهم کرده است که با تهویه ی هوا و دمش هوای تازه در واحدها ومشاعات هوای با کیفیتی را در اختیار ساکنین و میهمانان قرار دهد.

سیستم اطفاء حریق هوشمند

سیستم اطفاء حریق یکی از جدید­ترین روش­ های جلوگیری از وقوع آتش­ سوزی در ساختمان­ های بلندمرتبه است. در این سیستم از پنل­ های استاندارد استفاده شده و تمامی فضاها با انواع حسگرهای دودی و حرارتی تحت پوشش سیستم اطفاء حریق هوشمند قرار می­گیرند تا در مواقع آتش سوزی به صورت خودکار وارد عمل شده و اقدام به خاموش نمودن حریق نماید.

مزایای سیستم اطفاء حریق هوشمند عبارتند از:

 • اطفاء حریق بدون نیاز به هشدار خطا
 • واکنش سریع نسبت به کمترین حرارت
 • قابلیت برنامه ­­ریزی مجزا برای اوقات شب یا روز

سیستم اعلام حریق

یکی از اصول مهم در طراحی و ساخت هتل­ برج دهکده حفظ ایمنی و سلامت ساکنین است. طراحان این برج جهت دستیابی به این اصول از تکنولوژی­ ها و سیستم­ های روز صنعت ساختمان بهره برده­ اند، یکی از این سیستم­ ها، اعلام حریق می ­باشد. این سیستم به طور گسترده در ساختمان­ ها و اماکن عمومی استفاده می­ گردد تا بروز حریق را به اطلاع ساکنین رسانده و متعاقبا در صورت نیاز سیستم اطفاء حریق را فعال نماید. با استفاده از این امکانات خسارت ­های جانی و مالی ناشی از حریق به حداقل می ­رسد.

سیستم صوتی در کلیه مشاعات و واحدها

امروزه افراد علاقه بسیاری به شنیدن موسیقی در حین انجام کارهای روزمره از قبیل رانندگی، ورزش و … را دارند. هر چقدر کیفیت سیستم پخش موسیقی بهتر باشد لذت بیشتری برای شنونده به همراه دارد. یکی از امکانات هتل­ برج دهکده تجهیز تمامی واحدها و مشاعات به سیستم صوتی می­ باشد و شما در حین انجام امور روزمره در منزل خود می­ توانید از شنیدن موسیقی با صدا و کیفیت مطلوب لذت ببرید.

همچنین در سالن اجتماعات و سینمای VIP هتل ­برج دهکده با مشورت شرکت­ های صاحب نام این سیستم به شکل مطلوبی طراحی و اجرا می­گردد.

مانیتورینگ امنیتی و تاسیساتی

سامانه مانیتورینگ امنیتی ابزاری کامل جهت کنترل و سنجش سیستم های امنیتی و تاسیساتی می باشد. در هتل برج دهکده به غیر از حفاظت فیزیکی توسط نیروهای حراست، یک تیم به طور خاص در مکانی که به تمام دوربین ها و مانیتورها اشراف دارد مسئولیت کنترل سیستم مانیتورینگ امنیتی و تاسیساتی را بر عهده دارند. این افراد در تمام طول شبانه روز بر کلیه دوربین های امنیتی نصب شده در مشاعات، پنل های سیستم اعلام حریق، سیستم مدیریت دود و تاسیسات هتل برج دهکده نظارت دارند.

سیستم سرمایش و گرمایش مرکزی(چیلر تراکمی هوا خنک با برج خنک کننده)

امروزه یکی از مسائل بسیار مهم در طراحی و اجرای برج های مسکونی مسئله تاسیسات مکانیکی و فراهم آوردن تسهیلات لازم جهت آسایش و رفاه ساکنین آن است. انتخاب و طراحی نامناسب تجهیزات و تاسیسات مکانیکی نه تنها باعث آسایش افراد میشود بلکه باعث افزایش عمر ساختمان، صرفه جویی اقتصادی و صرفه جویی در مصرف انرژی نیز خواهد شد.در سیستم سرمایش و گرمایش هتل برج دهکده پارامترهای زیر در نظر گرفته شده اند:

 • در تمامی فصول سال کارایی لازم را دارا هستند.
 • موجب صرفه جویی در مصرف آب می شوند.
 • موجب صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شوند
 • حداقل آلودگی زیست محیطی را ایجاد می کند.
 • هزینه نگهداری و راهبری سیستم به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.
 • قابلیت کنترل دما به صورت مستقل در هر واحد وجود دارد.
 • به نمای شهری لطمه نمی زند.
 • کنترل دمای اتاق ها به صورت مستقل امکان پذیر است.
 • رطوبت فضای داخل خانه قابل کنترل است.
 • سرمایش و گرمایش بدون آلودگی هوا صورت می گیرد.

سیستم فشار مثبت هوا در تمامی راه پله ها

از جمله مهم­ترین مسائل مورد توجه در طراحی و ساخت برج­ی بلند­مرتبه، تأمین ایمنی ساکنین در هنگام وقوع آتش ­سوزی است. آمار­ها نشان می ­دهد که بیشترین تلفات هنگام آتش ­سوزی مربوط به خفگی ناشی از دود می­ باشد. در صورت وقوع آتش­ سوزی یکی از راه­ های فرار ساکنین راه ­­پله­ ها هستند که با ایجاد فشار مثبت در فضای راه­ پله­ ها می­توان از ورود دود به این فضا جلوگیری نمود. در هتل­ برج دهکده، استفاده از فن­ های ورود هوا، فشار مثبت در کلیه مشاعات ایجاد می­ شود تا در صورت لزوم امنیت لازم جهت ساکنین تأمین ­گردد.

همچنین در سالن اجتماعات و سینمای VIP هتل ­برج دهکده با مشورت شرکت­ های صاحب نام این سیستم به شکل مطلوبی طراحی و اجرا می­گردد.

اسکلت فلزی (پیچ و مهره)

ازآنجایی که در کشور ما اسکلت اکثر برج ها فلزی یا بتنی بوده و ساختمان ها با بنایی غیر مسلح با محدودیت های خاص ساخته میشوند آشنایی با مزایا و معایب این اسکلت ها میتواند در تصمیم گیری خریداران و ساکنین نقش اساسی داشته باشد:

 • مقاومت بالا: نسبت “مقاومت به وزن” فولاد از بتن بیشتر است. این موضوع در برج های مرتفع و ساختمان هایی که بر روی زمین ها است احداث می شوند از اهمیت بیشتری برخوردار است.
 • خواص فیزیکی متعادل: مقاومت کششی، فشاری و برشی فولاد در برابر نیروهای وارده بالا بوده و عکس العمل خوبی از خود نشان می دهند در حالی که مقاومت بتن تنها در برابر نیروی فشاری بالاست و هنگام وارد شدن نیروی کششی و برشی تخریب می گردند از این رو سازه های فولادی در هنگام زلزله بسیار ایمن تر هستند.
 • شکل پذیری: یکی از خواص مهم مصالح فلزی شکل پذیری آنهاست. فلزات قادرند تمرکز تنش را که در واقع علت شروع خرابی است و نیروهای دینامیکی و ضربه ای را تحمل نمایند، در حالیکه بتن ترد و شکننده بوده و عملکرد آن در مقابل این نیروها بسیار ضعیف است.
 • خواص یکنواخت: فولاد در داخل کارخانه و تحت نظارت دقیق تهیه می شود، لذا خواص آن بر خلاف بتن یکنواخت است.
 • دوام: دوام فولاد نسبت به بتن بسیار بالا است و اگر در نگهداری سایر مصالح به کار رفته در ساختمان دقت کافی صورت گیرد برای سالیان متوالی قابل بهره برداری خواهد بود.
 • پیوستگی مصالح: مواد تشکیل دهنده سازه فولادی همگن و پیوسته هستند ولی در سازه های بتنی به علت همگن نبودن در هر زلزله به پوشش بتنی روی میلگرد صدمه وارد می گردد. ترک هایی که در پوشش بتن پدید می آید باعث میگردد سازه بتنی در پس لرزه یا زلزله بعدی تخریب شوند.
 • اشغال فضا: در دو ساختمان مشابه از نظر ارتفاع و ابعاد، ستون ها و تیرهای ساختمان فلزی از نظر ابعاد کوچکتر از ساختمان بتنی هستند، یعنی سطح اشغال اسکلت یا فضای مرده در ساختمانهای بتنی بیشتر است.

سازه ی طراحی شده برای هتل برج دهکده از نوع فلزی (پیچ و مهره) و با ضریب اطمینان 1/4 (ساختمان های ویژه) می باشد. ساختمان های ویژه به ساختمان هایی اطلاق می گردد که در مواقع خطر مانند زلزله و آتش سوزی های گسترده نسبت به ساختمان های معمولی مقاوم تر هستند مانند بیمارستان ها و آتش نشانی ها.

سیستم مدیریت ساختمان (BMS)

BMS سیستمی است که به فعالیت­ ها و امور ساختمان­ ها نظارت داشته و در مواقع لزوم با توجه به تغییر شرایط محیطی تغییرات لازم را به طور خودکار اعمال می­ نماید. این سیستم می­تواند با توجه به کاربری ساختمان (مسکونی، اداری، تجاری، بیمارستان و…) طراحی و اجرا شود و بر کلیه فعالیت­ ها اعم از باز و بسته شدن درب­ ها، ورود و خروج افراد، سیستم­ های روشنایی، سیستم­ های تهویه مطبوع، پنجره ­ها و پرده اتاق­ ها، سیستم صوتی و تصویری و … نظارت داشته باشد.

تجهیزاتی که از طرق BMS در هتل­ برج دهکده قابل کنترل هستند عبارتند از:

 1. روشنایی
 2. سیستم­ های حفاظتی و امنیتی
 3. در، پنجره، پرده و سایبان
 4. سیستم ­های سرمایشی ­و­گرمایشی (تهویه مطبوع)
 5. سیستم­ های صوتی ­و­تصویری
 6. تجهیزات اداری
 7. سیستم آیفون تصویری و ورود ­و ­خروج مهمانان یا مراجعه­ کنندگان
 8. کنترل تاسیسات استخر، سونا و جکوزی
 9. سیستم­ های ارتباطی
 10. وسایل الکتریکی ساختمان
 11. سیستم آبیاری

جارو­برقی مرکزی

جارو­برقی مرکزی یک سیستم مکنده استاندارد به منظور ارسال زباله­ های ریز از طریق لوله­ های داخل دیوار به محلی دور از محل زندگی شما است، که با نصب دستگاه در محلی هم­چون موتورخانه، انباری، پارکینگ و تراس و با لوله­ های مخصوص به پریز­­های مکنده­ که در ساختمان قرار می­گیرند متصل می­شود و با اتصال خرطومی به این پریز­ها عمل نظافت را انجام می­دهد.

مزایای جاروبرقی مرکزی هتل­ برج دهکده عبارتند از:

 • کلین روم بودن(بدون هیچ خروجی هوا در هنگام مکش به محیط مورد استفاده)
 • امکان جارو کردن راحت همه ساختمان از جمله راه­ پله­ ها و داخل خودرو بدون نیاز به جابه­ جایی دستگاه جارو­برقی و مشکلات ناشی از ضربه و شکستگی
 • امکان استفاده در تایم زمانی بالاتر بدون نیاز به خاموش کردن جهت خنک کردن سیم­ پیچی الکتروموتور­ها

سالن زیبایی بانوان

مراقبت های آرایشی و بهداشتی و حفظ سلامتی و شادابی پوست و مو به یکی از ملزومات اصلی امروز بانوان عزیز تبدیل شده است که بخش عمده ای از وقت خود را به آن اختصاص می دهند آرایشگری فن و هنری است که به زیباتر جلوه دادن ظاهر افراد می‌پردازد و امروزه درحال تبدیل شدن به یک علم می باشد. در سالن های زیبایی بانوان معمولا خدمات بهداشتی شامل حفظ و نگهداری از پوست و مو و ناخن در کنار خدمات آرایشگری ارائه می شود. وجود یک مرکز حرفه ای با ارائه تمامی خدمات مورد نیاز بانوان در محل اقامت ساکنین و مهمانان محترم هتل برج دهکده باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ساکنین خواهد شد.

آرایشگاه آقایان

امروزه آقایان به جای اینکه در منزل  برای آراستگی ظاهر خود تلاش کنند، ترجیح می دهند به آرایشگاه بروند و در کوتاهترین زمان خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند. و چه بهتر که این مکان در نزدیکی محل سکونتشان قرارگرفته باشد تا از اولین دقایق خروج از منزل آراسته و مرتب ظاهر شوند.

در این راستا هتل برج دهکده آرایشگاه آقایان را در طبقه دوم برج فراهم کرده است تا آقایان بتوانند در کوتاهترین زمان و نزدیکترین مکان از امکانات مدرن یک آرایشگاه مردانه استفاده کرده و به سهولت به آراستگی ظاهر دست یابند.

نمای خارجی هتل برج دهکده

نمای آپارتمان ها تاثیر زیادی در ارزش های مادی و معنوی ساختمان دارند؛ بدین منظور در تمام نقاط دنیا از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نمایان گر هویت اصلی ساختمان به شمار می رود. یکی از عوامل مهم در طراحی نما حفظ محیط داخل از بیرون و ارتباط موثر فضای داخلی با آن به نحو کابردی و مناسب می باشد. لازم است در انتخاب متریال و رنگ نما دقت بسزایی شود چرا که در درجه اول جلوه ای خاص به ساختمان و سپس به سیمای شهر می بخشد.

در نمای خارجی هتل­ برج دهکده به عوامل مختلفی همچون موارد زیر توجه شده است:

 • زاویه تابش و کنترل میزان ورود نور خورشید به داخل واحد ها
 • مدیریت تبادل حرارتی مصالح و تجهیزات به کار رفته (دیوار پیرامونی، دیوار بین واحد‌ها، پنجره‌ها و …)
 • طراحی ابعاد و اندازه پنجره‌ها، تراس‌ها، باغ‌ها با توجه به اقلیم منطقه
 • طراحی باغ­های طبقاتی با در نظر گرفتن فضای ‌سبز، نورپردازی و …
 • نورپردازی پیوسته در تمامی جهات نمای ساختمان

قابل ذکر است در طراحی و ساخت نمای پیرامونی از عایق حرارتی XPS ، عایق رطوبتی و آجر نسوز با ابعاد و رنگ سفارشی استفاده گردیده است که به صورت خشک اجرا می‌شود.

واحدهای فلت

در طبقات مختلف هتل­ برج دهکده واحدهای فلت با متراژهای مختلف در نظر گرفته شده اند. در طراحی این واحدها به عوامل موثری مانند نور خورشید، زاویه دید، جانمایی اتاق خواب ها، سرویس های بهداشتی و… توجهی ویژه شده است. این واحدها که در ضلع شمال و جنوب هتل­ برج دهکده واقع هستند به شکلی طراحی شده‌اند که افراد با سلایق مختلف بتوانند واحد مورد انتظار خود را انتخاب نمایند.

واحدهای دوبلکس

در اکثر طبقات هتل­ برج دهکده واحدهای دوبلکس با امکانات مختلف طراحی شده‌اند. این واحدها همگی در ضلع جنوبی برج واقع شده‌اند و دارای امکاناتی به شرح ذیل می‌باشند:

 • آسانسور اختصاصی برای هر واحد
 • ارتفاع پذیرایی و تراس حدود 7 متر
 • سرویس بهداشتی در هر دو طبقه
 • فضای نشیمن در هر دو طبقه

آسانسور اختصاصی برای هر واحد دوبلکس

از آنجا که واحدهای دوبلکس دارای متراژ بالاتری نسبت به واحدهای فلت می باشند لذا فضای بیشتری جهت طراحی و نصب تجهیزات مختلف در اختیار ما قرار می دهند. یکی از این تجهیزات آسانسور اختصاصی مستقر در هر یک از واحدهای دوبلکس است، و شما برای جا به جایی بین طبقات واحد دوبلکس علاوه بر استفاده از راه پله از این آسانسورها میتوانید استفاده کنید. این آسانسورها همانند آسانسورهای عمومی برج مجهز به سیستم Green motion  می باشند که علاوه بر آرامش در هنگام جا به جایی ساکنین دارای مصرف برق بسیار پائینی می باشند.

امکانات رفاهی هتل برج دهکده

استخر آقایان و بانوان

این مجموعه دارای چندین استخر مجزا است که در طول سال به ساکنین و اعضای VIP هتل ­‌برج دهکده خدمات ارائه می­کند. استخر بانوان، آقایان و کودکان به همراه اتاق ماساژ، سونای خشک و بخار و جکوزی واقع در طبقه منفی چهار و یک استخر روباز جهت حمام آفتاب واقع در پشت­بام (روف­ گاردن) می­باشد.

نکته حائز اهمیت در احداث این استخرها توجه ویژه به سلامتی ساکنین و مهمانان می­باشد، به همین دلیل استخر بانوان، آقایان و کودکان بطور جداگانه طراحی و ساخته شده است.

تصفیه، ضدعفونی و اصلاح پارامترهای شیمیایی آب بطور پیوسته در تمام طول سال، اطمینان خاطر تمام استفاده­کنندگان را از بابت پاکیزگی و بهداشت استخرها به طور کامل تامین می­کند، علاوه بر این شما به هیچ عنوان بوی کلر و مشکلات متداول در سایر استخرها را در اینجا تجربه نخواهید کرد.

مزایای مجموعه استخرهای هتل­ برج دهکده:

 • لذت شنیدن موسیقی در زیر آب
 • تجربه بی نظیر شنا در زیر باران با وجود سرپوشیده بودن استخرها در طبقه منفی چهار
 • تهویه مطبوع از طریق دسترسی به هوای آزاد و دستگاه­های تهویه مطبوع در استخرهای طبقه منفی چهار
 • لذت حمام آفتاب در استخر واقع در پشت­بام
 • شفافیت فوق العاده آب
 • کنترل دائمی پارامترهای فیزیکی و شیمیایی آب و قرارگیری آن در محدوده­ های استاندارد
 • نگهداری آب بطور پیوسته در دمای متعادل
 • سقف دابل­هایت (ارتفاع سقف استخرهای طبقه منفی چهار بیش از 7 متر می­باشد)
 • سونای خشک
 • سونای بخار
 • جکوزی
 • ماساژ

کارواش اتوماتیک

گسترش تعداد خودرو در سال­های اخیر مشکلات بسیاری را برای شهروندان شهرهای بزرگ ایجاد کرده است. مشکلاتی از قبیل ترافیک، تصادفات رانندگی، تعمیرات خودرو و …

یکی از این مشکلات روزمره شستشوی خودرو می­باشد. مخصوصا برای خانواده­ هایی که دارای چند خودرو هستند. زمان مورد نیاز برای شستشوی داخل و خارج هر خودرو، کیفیت شستشو، امانتداری پرسنل کارواش، کیفیت مواد شوینده و … همگی در ایجاد دغدغه ­ای به نام شستشوی خودرو شریک هستند.

یکی از امکانات و خدمات این هتل­ برج کارواش اتوماتیک مستقر در پارکینگ طبقه منفی 2 برج می­باشد که مطابق دستور ساکنین و با رعایت تمامی نکات فوق خودروی شما را بطور روزانه شستشو و از طریق پارکمن هر روز صبح در محل ورودی هتل­ برج تحویل شما می­دهد.

سالن بولینگ

بولینگ از آن ورزش­هایی است که هم تفریح به حساب می­آید و هم ورزش، می­توان در کنار خانواده به آن پرداخت و شادمانی را دوچندان کرد. تاریخ بولینگ بر می­گردد به 5200 سال پیش از میلاد مسیح. در آن زمان سنگی گِرد به عنوان توپ از بین سه قطعه سنگ مرمر انتخاب می­شده و به طرف 9 سنگی که به شکل گنبد چیده شده بودند به صورت چرخشی پرتاب می­شده است.

این بازی در آلمان و دانمارک با پرتاب توپ از فاصله 18 متری به سمت هدف­ های سنگی انجام می­گرفت، در سال 1335 اولین باشگاه بولینگ ایران در محله سعادت آباد تهران با 12 خط طبق استاندارد جهانی به صورت غیراتوماتیک افتتاح شد و مورد استفاده قرار گرفت. پس از آن در سال 1344 باشگاه بولینگ پرسپولیس (عبدو) با خطوط غیراتوماتیک افتتاح گردید.

در سال 1353 (1974 میلادی) از آنجا که قرار بود ایران میزبان مسابقات جام­ جهانی بولینگ باشد، باشگاه پرسپولیس با استفاده از مهندسان شرکت AMF دستگاه­های خود را مجهز به سیستم اتوماتیک پین­ جمع­ کن نمود و 8 خط جدید نیز در طبقه فوقانی آن راه اندازی کرد و ایران برای اولین بار میزبان مسابقات جام­ جهانی بولینگ در همین سال شد.

ساکنین هتل­ برج دهکده با استفاده از اپلیکیشن مدیریت خدمات هتلی امکان رزرو این بازی را دارند تا در کنار خانواده و مهمانان خود لحظات شاد و مفرحی را داشته باشند.

سالن بیلیارد

تا قرن پانزدهم این بازی توسط پادشاهان و افراد ثروتمند در اروپای شمالی و فرانسه به روی چمن انجام می­شده است. بعد از مدتی این بازی به مکان­های سربسته بر روی میز پوشیده از پارچه سبز تغییر مکان یافته و در اطراف لبه­ های این میز حاشیه­ای ساده قرار گرفته بود. توپ­ ها به جای اینکه توسط چوب­ هایی سفت و محکم که به آن­ها چماق می­گفتند ضربه زده شوند، هل داده می­شدند.

عبارت بیلیارد از زبان فرانسه از کلمه بیلارت به معنی یک نوع چوب سفت و محکم و هم از کلمه بایل به معنی یک نوع توپ گرفته شده است.

بین سال­های 1600 تا 1800 میلادی این بازی به عنوان بیلیارد بین اعیان­ زادگان رواج داشت اما شواهدی وجود دارد که نشان می­دهد مردم با حرفه­ ها و مشاغل مختلف نیز بدین بازی می­پرداخته ­اند به طوری که شکسپیر در کتاب آنتونی و کلئوپاترا به آن اشاره کرده است.

تا سال 1825 سطح میزها از سنگ ساخته می­شد و تا سال 1829 چوب بیلیارد دو تکه بود.

گودیر در سال 1839 توده کائوچو را کشف کرد و تا سال 1845 از آن برای ساخت گوشه­ های میز بیلیارد استفاده کرد. از سال 1850 به این سو میز بیلیارد تقریبا به شکل امروزی خود ساخته می­شود.

ساکنین هتل­ برج دهکده در فضای خانوادگی می­توانند در کنار همسر و فرزندان و یا دوستان خود به این بازی مفرح و شاد پرداخته و ضمن پر کردن اوقات فراغت خود به این ورزش نیز بپردازند.

روف گاردن و نشیمن تابستانه

روف گاردن فضای سبز طراحی شده ای است که علاوه بر زیبایی و ایجاد محیطی دلپذیر برای زندگی و کار، به بهبود کیفیت هوا به خصوص در نواحی پرجمعیت کمک می کند. گیاهان چه روی زمین کاشته شده باشند، چه روی دیوارها و یا بام یک ساختمان، قادر هستند علاوه بر جذب گرد و غبار، تولید اکسیژن و خنک کردن شهر در ماه های گرم تابستان به گسترش نمای سبز و فضایی طبیعی کمک کنند. در طبقه پانزدهم هتل برج دهکده  فضایی بدین منظورطراحی و ساخته شده است تا که ساکنین بتوانند در کنار خانواده و دوستان خود از فضای سبز روف گاردن لذت ببرند.

3 الی 5 پارکینگ برای هر واحد

این روزها خانواده ها اکثرا دارای چندین خودرو می‌باشند که اغلب با مشکل کمبود پارکینگ مواجه هستند، گاهی اوقات مجبور میشوند خودروهای خود را در پارکینگ عمومی و یا در کوچه و خیابان پارک کنند که این موضوع امنیت خودرو یا لوازم داخلی آن را به خطر می اندازد.

برای حل این معضل طراحان هتل‌ برج دهکده برای هر واحد مسکونی به طور اختصاصی بین 3 الی 5 پارکینگ در نظرگرفته اند تا ساکنین برج با آسودگی خاطر خودروهای خود را پارک نمایند. این مجموعه جهت حال رفاه ساکنین و میهمانان این امکان را فراهم آورده که از خدمات “پارک من” و “بل من” پیش از ورود به پارکینگ نیز استفاده کنند.

باشگاه ورزشی

ورزش در کنار فواید جسمانی که برای ما دارد، می­تواند راهکاری برای مقابله با فشارهای روانی و استرس­ های عصبی باشد اما گاهی انتخاب باشگاه مناسب که از یک سو فضای سالم و پرنشاطی داشته باشد و از سوی دیگر پاسخگوی نیازهای ما باشد خود به دغدغه ­ای دیگر تبدیل می­شود.

هتل‌ برج دهکده برای ایجاد آرامش بیشتر برای ساکنین و از بین بردن دغدغه­ های جانبی اقدام به طراحی فضایی جهت انجام حرکات ورزشی و نرمش­ های روزانه برای بانوان و آقایان به صورت جداگانه نموده است. تجهیزات مدرن، محیط آرامش­ بخش، سیستم صوتی مناسب، رختکن، دوش ­حمام و … از مشخصات این باشگاه­های ورزشی می باشد. این فضای ورزشی در طبقه فوقانی استخرها تعبیه شده به طوری که فضای استخر از داخل باشگاه قابل رویت است و ساکنین می­توانند پس از تمرینات ورزشی از طریق آسانسور اختصاصی باشگاه و یا راه­ پله به استخر دسترسی داشته باشند.

سینما خانوادگی VIP

یکی از تفریحات مورد علاقه تمام مردم دنیا دیدن فیلم، آن هم بر پرده سحرآمیز سینماست. هر از چند گاهی لازم است از زندگی پر تلاطم و ماشینی شهرها فاصله بگیریم و حتی برای دو ساعت به گوشه­ای ساکت پناه ببریم و خود را با داستان فیلمی جذاب همراه کنیم.

اما گاهی معضلات اجتماعی ما را از گرفتن این تصمیم پشیمان می­کند. معضلاتی نظیر ترافیک، زمان لازم جهت رسیدن به سینمای مناسب و گاه کسانی که فرهنگ مناسب جهت تماشای فیلم در یک مکان عمومی به نام سینما را ندارند.

به همین منظور این مجموعه در کنار تمام امکانات رفاهی فضایی را جهت تماشای فیلم­ های روز دنیا و ایران فراهم نموده است تا شما با خیالی راحت به همراه دوستان، آشنایان و خانواده خود به تماشای فیلم‌های مورد علاقه خود پرداخته و در کنار عزیزانتان لذت ببرید.

اپلیکیشن مدیریت خدمات هتلی

همیشه گفته ­اند وقت طلاست!

همگی به اهمیت زمان واقفیم، اما واقعا چه مدت از شبانه­ روز را صرف کارهای مفید می­کنیم؟!

امروزه اپلیکیشن­ های بسیاری بر روی گوشی­ های هوشمند طراحی و نصب می­ شوند که فعالیت­ های روزانه ما را در قالب آمار و ارقام به نمایش گذاشته و در مدیریت زمان ما را یاری می­ کنند.

اما هیچکدام از این برنامه ­ها باعث صرفه ­جویی زمان نمی ­شوند و تنها زمان­ های تلف شده ما را گوشزد می­ کنند. اپلیکیشن مدیریت خدمات هتلی ابزاری جهت صرفه­ جویی زمان و مدیریت کلیه خدمات ارائه شده در این هتل برج می ­باشد.

ساکنین هتل­ برج دهکده جهت استفاده از هر یک از خدمات و امکانات پیش ­بینی شده تنها کافیست از طریق گوشی تلفن همراه، تبلت یا لپ­ تاپ خود دستورات لازم را صادر نمایند.

استخر روباز در پشت بام (حمام آفتاب)

نور خورشید احساس شادی و نشاط را برای ما فراهم نموده و به جذب ویتامین D کمک می‌کند. بالا بردن گردش خون، ایجاد خلسه در بدن و استراحت دادن به آن، کمک به بهبود برخی بیماری‌های پوستی از جمله فواید دیگر نور خورشید است. همچنین نور خورشید کمک به از بین بردن میکروب و باکتری ها میکند و باعث تمیز شدن آب میگردد.

به همین منظور مجموعه هتل برج دهکده این امکان را فراهم آورده تا آقایان و بانوان ساکن در برج  بتوانند از امکانات استخر روباز و حمام آفتاب در طبقه شانزدهم استفاده کنند.

بیش از 2400 متر مربع فضای سبز

در مجموعه هتل برج دهکده برای رفاه حال ساکنین بیش از 2400 متر فضای سبز زیر نظر مشاور طراحی شده است. این فضا شامل باغ های معلق، روف گاردن و… می باشد که به شرح ذیل است:

 • فضای سبز حیاط و ورودی برج به متراژ 800 مترمربع
 • باغ های معلق در طبقات مختلف به متراژ 700 مترمربع
 • فضای سبز اختصاصی مهد کودک به متراژ 150 متر مربع
 • روف گاردن به متراژ 750 مترمربع

فضای سبز اختصاصی هر واحد

امروزه در زندگی شهری سرانه فضای سبز بسیار کمتر از زندگی در ویلاهای پر از گل و گیاه است. تغییر روحیه در محل زندگی، شروع روزی نشاط آور و پایان روزی آرامش بخش میتواند از فواید بی نظیر وجود گل و گیاه در داخل و خارج از خانه باشد.
گیاه در واقع فیلتر طبیعی هوای خانه، تولیدکننده اکسیژن، تامین کننده رطوبت لازم، دورکننده آلودگی ها و اضطراب است. ازآنجا که فواید استفاده از گل وگیاه در داخل منزل بر کسی پوشیده نیست و هتل برج دهکده ساختمانی سبز است در داخل تمامی واحدها فضای سبز اختصاصی در نظر گرفته شده است. بدین منظور در تراس تمامی واحدها از گل و گیاهانی مناسب با شرایط محیطی و جوی این ناحیه جایگذاری شده است. انتخاب این گیاهان با مشورت کارشناسان فضای سبز انجام پذیرفته است، گیاهانی که ریشه کوتاهی داشته و به آبیاری کمتری نیاز دارند.

نکته قابل توجه در مورد کلیه ی فضاهای سبز این برج آبیاری قطره ای توسط سیستم مدیریت مرکزی هتل برج می باشد.

لابی جداگانه برای کافی شاپ رستوران و سوئیت­ها

این لابی با ارتفاعی نزدیک به 10 متر و با طراحی خاص و جذاب در ضلع غربی هتل ­برج دهکده واقع شده و دارای یک لاین آسانسور اختصاصی جهت دسترسی به کافی شاپ، سوئیت ها و رستوران VIP واقع در پشت­بام و روف­ گاردن هتل­ برج است.

لابی عمومی و لابی میهمان با ارتفاع 7 متر

فضاهای عمومی ساختمان، نشانه‌ای از موقعیت و سبک زندگی ساکنین آن است. طراحی داخلی فضا و دکوراسیون محیط‌های عمومی مانند لابی ساختمان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. لابی‌ها عموما با سقف‌های بلند، در طبقه همکف ساختمان واقع شده‌اند که هنگام ورود به آپارتمان از آنجا عبور خواهیم کرد. لابی تنها یک فضای انتظار نیست بلکه مقدمه ای از مهمان نوازی و معماری خانه‌ی شماست

از این فضا به عنوان محل انتظار میهمانان و یا برای برگزاری جلسات کوتاه با میمانان غریبه که ساکنین نمی خواهند وارد فضای خصوصی خانه شان شوند استفاده میگردد.

در هتل‌ برج دهکده بخش‌های اصلی لابی شامل موارد زیر می باشد :

 • سرسرای ورودی در قسمت مرکزی
 • تالار ورودی در سمت شرقی
 • مهمان‌خانه در سمت غربی
 • استفاده از فضای سبز، آب‌نما و گیاهان زینتی
 • انتخاب متریال مناسب جهت کفپوش لابی
 • نورپردازی لابی

دستگاه خودپرداز (ATM)

در عصر دیجیتال اکثر دریافت و پرداخت­ های مالی خود را به صورت غیرنقدی و توسط گوشی تلفن­ همراه یا لپ­ تاپ خود انجام می ­دهیم. با این وجود گاهی جهت انجام امور روزمره نیاز به وجه نقد داریم برای این منظور یک دستگاه خودپرداز در فضای ورودی هتل ­برج مستقر گردیده تا شما با مراجعه به لابی هتل ­برج به وجه نقد مورد نیازتان دسترسی یابید.

صبحانه، ناهار، شام(رستوران)

امروزه ما به دلیل مشغله‌ فراوان زمان لازم برای پخت غذا‌ی مورد علاقه خود را نداریم، از طرفی یافتن رستوران یا کیترینگ مناسب که در آن استانداردهای بهداشتی، پرسنل ماهر و تایید شده توسط وزارت بهداشت و استفاده از مواد اولیه مرغوب رعایت شده باشد کاری بسیار دشوار است.
در هتل­ برج دهکده رستوران اختصاصی با منوی ایرانی و فرنگی در روف گاردن تعبیه شده است تا ساکنین برج  بدون نیاز به خارج شدن از محل سکونت و گذراندن زمان در شلوغی و ترافیک از خوردن غذایی لذیذ و سالم لذت برده و اوقات خوشی را در کنار خانواده و میهمانان در یکی از بلند ترین نقاط شهر تجربه نمایند. همچنین اعضای VIP هتل‌برج دهکده میتوانند از طریق آسانسوری جداگانه که از لابی به صورت مستقیم به روف گاردن دسترسی دارد از رستوران استفاده نمایند. ارائه خدمات این رستوران از طریق اپلیکیشن مدیریت خدمات هتلی امکان پذیر بوده و شما میتوانید غذای مورد علاقه خود را در منزل و یا سالن سرو رستوران میل نمائید.

کافه تریا

نشستن در یک کافه و استفاده از نوشیدنی های گرم و سرد می­تواند تجربه ای لذت بخش باشد. فضایی منحصربه فرد، موسیقی دلنشین، نورپردازی متفاوت همراه با طراحی داخلی خاص می­تواند لحظات آرامش بخشی را برای ما به همراه داشته باشد.

 در همین راستا مجموعه هتل ­برج دهکده فضایی را تحت عنوان کافه تریا تعبیه کرده تا میهمانان و ساکنین به همراه دوستان خود بتوانند از یک گپ و­گفت دوستانه و در فضایی خاص و آرام لذت ببرند.

 گیم نت و اتاق بازی نوجوانان

این روزها یک پای کودکان و نوجوانان در خانه و یک پای دیگرشان در گیم نت هاست. دلیل  نگرانی و نارضایتی خانواده ها ناامن بودن بعضی از این مکان هاست، ولی زمانیکه والدین از امنیت آن مکان اطمینان خاطر داشته باشند قطعا نگرانی به وجود نخواهد آمد.

در این راستا هتل برج دهکده در طبقه ی همکف یک اتاق را به اتاق گیم نت و بازی نوجوانان اختصاص داده است تا والدین هیچ نگرانی برای حضور فرزندشان در گیم نت نداشته باشند. والدین می­توانند هر وقت که اراده کنند به وسیله سرویس  IPTV فرزند خود را از طریق تلویزیون منزل و یا تلفن همراه خود مشاهده کرده و با خیال آسوده به کارهای دیگر خود رسیدگی می کنند.

سوئیت میهمان

گاه پزشکان، مهندسین و صاحبان مشاغل میزبان میهمانی از داخل یا خارج از کشور هستند که با توجه به فاصله بسیار زیاد هتل ­های قابل دسترس، برای استقرار مهمان خود دچار مشکلات فراوانی می­شوند. یکی از امکانات هتل ­برج دهکده 9 واحد سوئیت مجهز به امکانات رفاهی می­باشد تا میهمان شما در کمال آرامش به استراحت بپردازند.

سالن مراسمات

یکی از تفرحیات مورد علاقه ما ایرانی‌ها دورهمی و جشن‌هایی است که همراه با دوستان، آشنایان و خانواده خود در منزل و یا سالن‌های مهمانی برگزار می‌کنیم.

تدارک مراسم و مهمانی‌ها در محل سکونت علاوه به زحمت فراوان برای ما باعث سلب آسایش همسایگان نیز می‌شود. از این رو در طبقه منفی 3 هتل برج دهکده سالنی به متراژ 360 مترمربع دارای عایق صوتی جهت اجرای مراسمات، مهمانی ها و دورهمی های ساکنین در نظر گرفته شده که دارای امکاناتی از قبیل تجهیزات صوتی، نورپردازی، پذیرایی و… میباشد . با استفاده از اپلیکیشن مدیریت خدمات هتلی امکان رزرو سالن مراسمات را دارید. همچنین در مجاورت این سالن امکانات کیترینگ تعبیه شده است تا در طول برگزاری مراسم پرسنل خدماتی به ارائه خدمات مربوطه نظیر سرو غذا و نوشیدنی به میهمانان شما بپردازند.

رصدخانه واقع در روف گاردن

آسمانی تیره پر از ستاره های درخشان… این همیشه برای همه ی ما اسرار آمیز بوده است و دیدن چنین چیزی اتفاقی است که هیچ وقت برایمان کهنه نمی شود و همیشه برایمان تازگی دارد، آسمان پرستاره افراد بسیاری را می تواند مسحور خودش کند و رویایی زیبا را در ذهن افراد غوطه ورکند. چه کسی دوست ندارد در یک شب تابستانی خنک به روی یکی از بلندترین برج های شهر به تماشای ماه و ستارگان بنشیند و مواقع ماه گرفتگی خیلی راحت در نزدیک ترین محل و با امکانات خاص، آن راتماشا کند. مجموعه هتل برج دهکده این امکان را در روف گاردن فراهم کرده است تا ساکنین به وسیله تلسکوپ های قوی، از تماشای ماه و ستارگان و گردش آن ها لذت برده و شب خوبی را سپری کنند.