خدمات هتل برج دهکده

“پارک­من”و”بل­من” Parkman & Bellman

یکی از خدمات هتل­ برج دهکده جهت رفاه حال ساکنین و میهمانان، خدمات “پارک­من” می­باشد. هر یک از ساکنین و میهمانان ویژه از طریق اپلیکیشن مدیریت خدمات هتلی دستورات لازم جهت استفاده از این خدمات را اعلام نموده و پس از آن یکی از پرسنل مربوطه در محل ورودی هتل­ برج حضور یافته و خودروی شما را به پارکینگ هدایت می­کند.

همچنین در صورت صلاحدید شما دستورات لازم جهت شستشوی اتومبیل­تان نیز از طریق اپلیکیشن مدیریت خدمات هتلی صادر شده و پرسنل مربوطه پس از هدایت خودرو به پارکینگ به وسیله کارواش تمام اتوماتیک داخل و خارج خودرو را شسته، تمیز و خشک می­نمایند.

لازم به ذکر است این پرسنل از بین افراد مجرب و آموزش دیده انتخاب گردیده­اند و تمامی نکات لازم جهت امنیت و نگهداری خودروی شما به آنها آموزش داده شده است.

علاوه بر آن در صورتیکه شما از مسافرت یا خرید روزانه بازگردید و نیاز به فرد یا افرادی جهت حمل چمدان و یا کیسه خریدتان داشته باشید، می­توانید دستورات لازم را به مدیریت هتل­ برج اعلام نموده و خدمات مذکور را دریافت کنید.

این افراد در کمال خوشرویی و ادب چمدان و خریدهای شما را تا درب منزلتان حمل می­کنند.

مهدکودک

فرزندان ما پس از به دنیا آمدن تا 18 ماهگی باید توسط یک نفر پرستاری و مراقبت شوند که قطعا بهترین و مناسب­ترین گزینه “مادر” می­باشد. در این دوران 18 ماهه در صورتی که مادر بیرون از منزل مشغول به فعالیت باشد و پرستاری فرزند در طی روز به شخص دیگری (مادربزرگ، پرستار و …) سپرده شود، ترس از جدایی در فرزند ایجاد می­گردد که در سنین بالاتر این ترس از جدایی در زندگی شخص نمود پیدا می­کند.

اما پس از 18 ماهگی دوران استقلال فرزند آغاز می­گردد و اتفاقا از این سن به بعد باید اقدامات لازم جهت مستقل شدن فرزند صورت پذیرد.اقداماتی از قبیل جدا کردن اتاق خواب و یا سپردن به مهدکودک مناسب.

مهدکودک هتل­ برج دهکده در یکی از بهترین فضاهای ممکن در ضلع شمال­شرقی برج به مساحت 200 مترمربع بنا شده است. شایان ذکر است این مهدکودک دارای حیاطی به مساحت 150 مترمربع می‌باشد که به فضای مهدکودک افزوده گردیده و دسترسی کودکان به هوای آزاد، آفتاب و فضای سبز را ممکن می­سازد.

توجه به سلامت روح و روان کودکان به غیر از امکانات و تجهیزات نیاز به مربیان با تجربه و تحصیل‌کرده در علومی همچون روانشناسی کودک، کودک‌داری و … دارد.

ضمنا در صورت نیاز شما می­توانید از طریق IPTV و دوربین­ های تعبیه شده در مهدکودک تصویر فرزند خود را هر زمان که اراده نمایید بر روی گوشی تلفن­ همراه یا تلویزیون منزل خود تماشا کنید

اتاق بهیار

بسیاری از نیازمندی های سلامتی ما بدون مراجعه به درمانگاه یا بیمارستان قابل رفع شدن می­باشد. نیازهایی نظیر درمان یک سرماخوردگی ساده، تزریقات، تعویض پانسمان و …

یکی از خدمات هتل برج دهکده جهت رفاه حال ساکنین خدمات بهیاری میباشد. در طبقه منفی 3 هتل برج دهکده یک اتاق با تجهیزات کامل به همراه فرد متخصص وجود دارد تا ساکنین برج در مواقع لزوم بتوانند از خدمات اولیه ی درمان بهره مند شوند.

حفاظت فیزیکی شبانه روزی

تامین امنیت خانواده­ یکی از دغدغه ­های بسیار مهم تمام افراد جامعه می­باشد. سرپرست خانواده در طول روز با وجود مشغله­ های فراوان در محل کار خود، به اطمینان خاطر از امنیت خانواده در منزل نیاز دارد تا بتواند با آرامش به فعالیت روزمره خود پرداخته و در پایان روز به آغوش گرم خانواده بازگردد. همچنین در مواقعی که هیچ یک از افراد خانواده در منزل حضور ندارند (مانند مسافرت) احتمال دستبرد به اموال خانواده وجود دارد. در هتل ­برج دهکده امنیت خانواده از تمامی لحاظ توسط نیروهای حراست و دوربین­ های مداربسته به صورت شبانه ­روزی تامین می­گردد.

اینترنت پرسرعت (فیبر نوری)

امروزه همه کارهای روزمره افراد جامعه به شبکه گسترده جهانی یا همان اینترنت گره خورده است. تمامی اموری که درگذشته نیازمند صرف ساعت ها زمان و انرژی بود اکنون با چند کلیک ساده ویا چند ضربه به صفحه گوشی هوشمند امکان پذیر شده است. همه گیر شدن استفاده اینترنت درامور مختلف نگرانی از نبودن یا قطع این بستر را نیز به همراه دارد. به طوری که وجود اینترنت پرسرعت در مکان های حضور دائمی و یا حتی موقت افراد بسیار پراهمیت می باشد. درهتل برج دهکده امکان اتصال به اینترنت پرسرعت فیبر نوری وجود دارد تکنولوژی فیبر نوری برای دستیابی به سرعت بالا استفاده می شود. سرعت اینترنت فیبر نوری حدود ۱۰۰۰۰ مگابیت در ثانیه (۱ گیگابیت در ثانیه) است که به شما قابلیت دسترسی به شبکه اینترنت را با بالاترین سرعت می دهد. فیبر‌های نوری محدودیتی در پهنای باند ندارند چرا که از نور استفاده می‌کنند. همچنین توانایی انتقال داده را در فاصله 50 کیلومتر و حتی بیشتر بدون افت کیفیت دارد.

رایحه ی خاص هتل برج دهکده در کلیه مشاعات

یک رایحه میتواند جریانی از خاطرات را بازیابی کند و بر روی خلقیات آدم ها و حتی عملکرد کاری آن ها تاثیر گذار باشد. به طور مثال در بانک های مطرح و به روز دنیا از رایحه ی اوکالیپتوس و لیمو برای جلوگیری از کاهش هوشیاری کارمندان بانک استفاده می­شود، همچنین مهندسان در تحقیقات خود به این مورد دست یافتند که  استشمام بوی نان باعث مهربان تر شدن انسان ها می­شود؛ درواقع بوی نان انسان را نرم‌تر می‌کند.
در یک تحقیق از 8 زن و مرد خواسته شد تعدادی از آنها در مقابل یک فروشگاه لباس و عده‌ای دیگر در مقابل در یک نانوایی بایستند بعد از آنها خواسته شد وانمود کنند در حال پیدا کردن چیزی در کیفشان هستند؛ به این صورت که چیزی را از کیفشان بیرون بیندازند(مثل دسته کلید، کیف پول و…) و دنبال آن بگردند. نتایج نشان داد 70 درصد کسانی که از کنار مغازه نان‌فروشی رد می‌شدند، در مقابل شرکت‌کنندگان توقف و به آنها کمک می‌کردند، اما از بین کسانی که از کنار مغازه لباس‌فروشی رد می‌شدند، 55 درصد برای کمک به شرکت‌کنندگان در این بررسی داوطلب می‌شدند. از دیگر خواص عطر میتوان کمک به خواب بهتر را مثال زد، قرار گرفتن در برابر رایحه خوب کیفیت خواب را بهبود می‌بخشد و هنگام خواب احساسی خوشایند ایجاد می‌کند. حس بویایی هنگام خواب فعال است و بوهای مختلف هنگام خواب بر بخش هایی از مغز مانند منطقه مربوط به حافظه تاثیر می‌گذارند. در همین راستا طراحان هتل ­برج دهکده این قابلیت را فراهم کرده اند تا ساکنین در هنگام ورود و در تمامی مشاعات این مجموعه رایحه ای خوش و ماندگار را تجربه کنند و احساس خوشایندی از پیوستن به این مجموعه به دست آورند و این رایحه خاص با خاطره ای خوش در ذهنشان ثبت گردد.

مدیریت مراسمات و میهمانی های ساکنین

ساکنین هتل برج دهکده میتوانند مدیریت مراسمات و میهمانی های خود را به دست مدیریت هتل برج بسپارند تا کارهایی اعم از تهیه لوازم پذیرایی، تغییر دکوراسیون و تزیینات با توجه به نوع مراسم، پذیرایی و همراهی تا انتهای مراسم را برای ساکنین هتل برج دهکده چه در واحد شخصی و چه در سالن اختصاصی مراسمات و یا در باغ های تعبیه شده در طبقات مختلف فراهم آورند.

خدمات خانه داری

امروزه به دلیل مشغله های فراوان که در زندگی روزمره وجود دارد، خانم ها برای انجام کارهای منزل با کمبود زمان مواجه هستند. از این رو هتل برج دهکده این امکان را فراهم آورده است که با استفاده از اپلیکیشن مدیریت خدمات هتلی و انتخاب روز و ساعت مشخص اقدام به نیروی خدماتی خانه دار کنند و از امکانات خانه داری نظیر نظافت منزل، مرتب کردن اتاق ها و تخت ها، تمیز کردن سرویس های بهداشتی، شستشوی زمین و ظروف استفاده نمایند.

کارپردازی

امروزه مدیران و صاحبان مشاغل به دلیل مشغله های فراوان و خانم های خانه دار به دلیل حجم کار زیاد در منزل و به هنگام برگزاری مهمانی به یک فرد قابل اعتماد برای انجام کارهای اداری و خریدهای خانگی نیاز دارند.

به همین منظور گاهی حضور یک شخص با عنوان شغلی کارپرداز الزامی است تا در مواقع لزوم مسئولیت هایی نظیر خرید وسایل و ملزومات منزل و انجام کارهای اداری را بر عهده شخص قرار دهند. یکی از کارهای پر اهمیت این شخص خرید اجناس با کیفیت بالا و با قیمت مناسب است. مدیران هتل برج دهکده با به کارگیری یک فرد مورد اعتماد که دوره های کارپردازی برای احراز این شغل را در این مجموعه گذرانده استخدام کرده تا مسئولیت کارهای شخصی ساکنین را با نظارت آن ها بر عهده گیرد.

پانسیون حیوانات

هرچند محبت و نگهداری از حیوانات انرژی مثبت فوق العاده ای به همراه دارد و حیوانات خانگی کم کم به یکی از اعضای خانواده تبدیل شده و حفظ سلامتی و انجام کارهای مربوط به آن ها یکی از کارهای زمانبر روزمره افراد است ، ولی نگهداری از حیوانات نیازمند امکانات مختلف است و برای افراد پرمشغله، نشدنی به نظر می رسد. پانسیون حیوانات هتل برج دهکده محلی مناسب برای نگهداری از حیوانات خانگی ساکنین هتل برج دهکده می باشد.

خدمات پس از فروش به مدت 20 سال

خدمات پس از فروش خدمتی است که پس از فروش محصول و در جهت کسب رضایت مشتری، اطمینان بیشتر به محصول  تولید شده و برطرف کردن نگرانی از خرابی هایی که ممکن است در آینده به وجود آید، ارائه می شود.

در صنعت ساختمان سازی در ایران همواره تقاضا  بر عرضه پیشی داشته است به همین علت سازندگان نیازی به ارائه خدمات پس از فروش نمی بینند در حالی که سازندگان هتل برج دهکده در راستای تضمین کیفیت برج ساخته شده رفع تمامی ایرادات احتمالی در سازه و تاسیسات را به مدت 20 سال برعهده می گیرد.

گارانتی 10ساله ساختمان

عمر ساختمان های ایرانی از متوسط جهانی بسیار پایین تر است به همین خاطر ارائه گارانتی و تضمین ساخت قطعا کیفیت ساخت وساز را بهبود می بخشد.تضمین بهره‌برداری 10‌ساله ساختمان‌های نوساز اخیراً از سوی وزارت راه و شهرسازی طراحی و برای تصویب نهایی به هیات دولت ارائه شده است. بر اساس این دستورالعمل خرید و فروش ساختمان‌های نوساز مستلزم وجود یک تعهد و تضمین در قبال عملکرد 10 سال آینده ساختمان مورد معامله خواهد بود و دفاتر اسناد رسمی موظف خواهند شد علاوه بر مدارک و مستنداتی که تا پیش از این برای نقل و انتقال مالکیت واحدهای مسکونی لازم بود، این تضمین رسمی را نیز مطالبه کنند. پروژه هتل برج دهکده دارای ضمانت نامه ای که توضیح داده شد می باشد واین موضوع نشان دهنده کیفیت بالای ساخت و ساز این پروژه می باشد.

سطح اول طراحی داخلی

دکوراسیون داخلی یکی از مفاهیم موثر در سبک زندگی و کار انسان مدرن امروزی است. به دلیل پیچیده بودن اصول طراحی دکوراسیون داخلی تلاش های افراد غیرمتخصص برای چینش فضا، کاری بیهوده است زیرا همه ی مردم با اصول طراحی آشنا نیستند و این کار نیاز به افراد خبره دارد. طراحی و دکوراسیون داخلی هنر و دانشی است که به شما کمک میکند محیط خانه را آنطور که باید و مطابق با سلیقه شما شکل دهید. در سطح اول طراحی داخلی هتل برج دهکده کارشناسان به طراحی و ساخت کابینت و جزیره آشپزخانه با چوب ام دی اف­های کلاس و سنگ اسلب، کف پارکت می­پردازند.

سطح دوم طراحی داخلی

طراحی داخلی هنر استفاده از فضای داخلی خانه یا منزل، برای پیاده سازی بهترین بازدهی فیزیکی و روانی است. یکی از مزایای معماری طراحی داخلی استفاده از بهترین چیدمان برای اشیاء منزل است. هنر یک طراح داخلی اشغال کمترین فضا هنگام چیدمان وسایل منزل است. وظیفه بعدی که بسیار مهم تر هم می­باشد زیبایی منزل است. طراحان داخلی برای افزایش نشاط و شادابی اعضای خانواده با استفاده از علم روانشناسی موارد جالبی ر ا برای طراحی یک خانه در نظر میگیرند.

در این راستا مجموعه هتل برج دهکده در سطح دوم طراحی داخلی با همکاری افراد متخصص در طراحی و دکوراسیون داخلی و با استفاده از بهترین لوازم و امکانات اقدام به طراحی و تهیه ملزومات داخل خانه میکند. سطح دوم طراحی داخلی شامل ( سطح اول طراحی داخلی + طراحی و تهیه کلیه ملزومات داخل واحد از جمله مبل، کاغذ دیواری، سرویس خواب و… می­باشد.)

سطح سوم طراحی داخلی

شما با انتخاب طراح دکوراسیون داخلی دسترسی بیشتری به لوازم مرغوب و با کیفیت دارید. به این طریق خانه­ای دکور شده و متناسب با سلیقه­ی خودتان خواهید داشت که وسایلش را یک متخصص به دلیل کیفیت بالا و زیبایی انتخاب کرده است. و به این ترتیب منزلی سفارشی برای خود خواهید داشت. شما با انتخاب سطح سوم طراحی داخلی در هتل برج دهکده علاوه بر سطح اول و سطح دوم می­توانید تکمیل کردن امکانات آشپزخانه از قبیل یخچال، ماشین لباسشوئی، ماشین ظرفشوئی و… را به افراد متخصص بسپارید.

سالن زیبایی بانوان

مراقبت های آرایشی و بهداشتی و حفظ سلامتی و شادابی پوست و مو به یکی از ملزومات اصلی امروز بانوان عزیز تبدیل شده است که بخش عمده ای از وقت خود را به آن اختصاص می دهند. آرایشگری فن و هنری است که به زیباتر جلوه دادن ظاهر افراد می‌پردازد و امروزه درحال تبدیل شدن به یک علم می باشد.در سالن های زیبایی بانوان معمولا خدمات بهداشتی شامل حفظ و نگهداری از پوست و مو و ناخن در کنار خدمات آرایشگری ارائه می شود. وجود یک مرکز حرفه ای با ارائه تمامی خدمات مورد نیاز بانوان در محل اقامت ساکنین و مهمانان محترم هتل برج دهکده باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ساکنین خواهد شد.

آرایشگاه آقایان

امروزه آقایان به جای اینکه در منزل  برای آراستگی ظاهر خود تلاش کنند، ترجیح می دهند به آرایشگاه بروند و در کوتاهترین زمان خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند. و چه بهتر که این مکان در نزدیکی محل سکونتشان قرارگرفته باشد تا از اولین دقایق خروج از منزل آراسته و مرتب ظاهر شوند.

در این راستا هتل برج دهکده آرایشگاه آقایان را در طبقه دوم برج فراهم کرده است تا آقایان بتوانند در کوتاهترین زمان و نزدیکترین مکان به آراستگی ظاهر دست یابند.

اتاق آموزش

آموزش در همه دوره های زندگی انسان الزامیست، و ما برای یادگیری اطلاعات و مهارت های جدید نیازمند آموزش مستمر هستیم و می بایست چند ساعت از شبانه روز را به آن اختصاص دهیم. درهتل برج دهکده فضایی مجزا دارای امکانات و تجهیزات مناسب (برای آموزش موسیقی ، زبان های خارجی، هنرها و مهارت ها و…) طراحی شده است که ساکنین می توانند در نزدیکترین مکان ممکن بدون اتلاف وقت به صورت گروهی یا خصوصی به همراه مربیان خود در این محل حضور پیدا کرده و مهارت ها و اطلاعات لازم را فراگیرند.

باغ های معلق به متراز 600 متر در طبقات مختلف

وقتی صحبت از باغ و باغچه میشود مردم تصور می کنند که باغ فقط روی زمین میتواند وجود داشته باشد. ولی مجموعه هتل­ برج دهکده در طبقات مختلف برج ( 11 – 10 – 8 – 6 – 4) اقدام به طراحی و ساخت باغهای معلق از متراژ 80 الی 180 متر نموده است. این باغ ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که شما در کمتر جایی سراغ دارید به عنوان مثال هر باغ دارای درختان مخصوص به خود است مثل باغ های فرانسوی یا چینی یا …

همچنین دیواره ی این باغ ها که بین 7 الی 14 متر ارتفاع دارند پوشیده از فضای سبز می باشد.

ساکنین برج در تمامی روزهای هفته می توانند این باغ ها را رزرو کرده و در کنار خانواده و میهمانان خود یک دورهمی دوستانه داشته باشند و از آرامش و زیبایی این باغ ها لذت ببرند.